Space Orkz [WAAGH]

Forum sojuszu Space Orkz

Ogłoszenie

Aby zarejestrowac nowe konto na forum należy wysłać w grze wiadomość zawierajaca mail i nazwe konta do osoby "TD84"

Wszelki uwagi odnosnie forum nalezy wysylac do "TD84"

wasz admin TD84 ;)


#1 2008-02-27 22:04:46

Niunia194

Admin

Zarejestrowany: 2008-02-26
Posty: 18
Punktów :   

Zmiany dotyczace forum

Piszcie tutaj, co chcecie zmienić na forum

Ostatnio edytowany przez TD84 (2008-03-04 22:10:42)

Offline

 

#2 2008-03-04 16:06:58

marcoo204

Podporucznik

Zarejestrowany: 2008-03-04
Posty: 14
Punktów :   
Nick z gry: marcoo204

Re: Zmiany dotyczace forum

ehhh proponuje utworzyć w "index" taki temat jak "pomoc":będziemy mogli tam  prosić o pomoc w sprawie ataków na poszczególnych graczy, i wpisywać graczy którym należy spuścić łomot:) ----> bo z doświadczenia wiem że różnych cwaniaczków jest pełno w galaktyce:)

Ostatnio edytowany przez marcoo204 (2008-03-04 16:07:31)

Offline

 

#3 2008-03-04 19:41:37

TD84

Wiceadmin

Zarejestrowany: 2008-02-27
Posty: 49
Punktów :   

Re: Zmiany dotyczace forum

utworzyłem  dział  "Wspólne ataki-obrona"  chociaż według mnie o obronę to nie będzie próśb najwyżej ktoś napisze wiadomość do sojuszu bo w obronie liczy sie szybkość reakcji a na forum to tylko parę osób zagląda nie mówiąc już o częstotliwości tego zaglądania


czekam na kolejne propozycje, mam nadzieje ze mnie nie zabije główna admink'a  za zbytnia aktywność w zmianach forum


Ten, który walczy z potworami, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich... Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie...     Friedrich Nietzche

Offline

 

#4 2008-03-04 20:54:44

marcoo204

Podporucznik

Zarejestrowany: 2008-03-04
Posty: 14
Punktów :   
Nick z gry: marcoo204

Re: Zmiany dotyczace forum

nie wiem jak ty ale ja z praktyki wiem że forum to jest dużo lepsza sprawa niż wysyłanie wiadomości prv i powinniśmy wprowadzić obowiązkowe zaglądanie na forum===> dzięki temu sojusz będzie zwarty, wyeliminujmy potencjalnych szpiegów i zyskamy graczy chcących troszkę się zabawić:p

Offline

 

#5 2008-03-04 22:17:07

TD84

Wiceadmin

Zarejestrowany: 2008-02-27
Posty: 49
Punktów :   

Re: Zmiany dotyczace forum

Członków sojuszu jest 55
Użytkowników na forum 36

chciałem wprowadzić weryfikacje przez admina przy rejestracji nowych osob ale  jest to kolejna rzecz niemożliwa do wykonania na tym forum

weryfikacja tutaj działa tak ze podczas rejestracji trzeba podać 2 razy maila i hasła nie można samemu wpisać a zostaje ono wysłane na maila a potem można sobie zmienić
Jedynym wyjsciem aby przeciwdziałać rejestracji osob spoza sojuszu i szpiegowaniu nas jest blokada nowych rejestracji ale to wymaga zarejestrowania sie na forum przez pozostałe osoby pozostalych
Juz powstał temat o stanie naszej armii a jest rzecz ważna bo wróg może sie dowiedzieć kogo  pokonać.


Ten, który walczy z potworami, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich... Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie...     Friedrich Nietzche

Offline

 

#6 2008-03-14 15:47:34

raskaster

Chorąży

Zarejestrowany: 2008-03-04
Posty: 6
Punktów :   
Gy-Gy: 7410173

Re: Zmiany dotyczace forum

Nie wiem jak wy ale ja doceniam te osobe ktora utworzyła forum i jestem mu za to bardzo wdzieczny ale jedna rzecz ktora dla mnie niewiem jak wam nie pasuje  a jest to niewiem jak to powiedziec styl matrixa czy  mozna by bylo zmienic oczywiscie jak restza na to sie zgodzi:)

Offline

 

#7 2008-03-14 16:43:30

TD84

Wiceadmin

Zarejestrowany: 2008-02-27
Posty: 49
Punktów :   

Re: Zmiany dotyczace forum

forum utworzyła niunia194 ja tu tylko zarządzam

styl matrixBB ustawiał ktoś inny niz ja( jest on domyślny dla odwiedzających forum i tych którzy nie wybrali własnego stylu), każdy może zmienić styl klikając swój "profil" a potem "wyświetlanie", ja mam ustawione invasion-board ten standardowy z samego początku forum


mamy jak dotąd 143 posty na forum jeszcze można by sie pokusić o przeniesienie jego na inne forum ale to większość musiałaby sie nie podobać, poza tym nie wszyscy sie zarejestrowali na forum.
Mi forum zbytnio nie przeszkadza poza jedna rzeczą która chciałem zrobić i nie moglem bo nie ma tu takiej możliwości( weryfikacja przez admina nowych użytkowników forum)


Ten, który walczy z potworami, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich... Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie...     Friedrich Nietzche

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rpgseriale.pun.pl www.czarnajedynka.pun.pl www.crimecraftforum.pun.pl www.mat-inf.pun.pl www.filangapsl.pun.pl